Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiekszy biust
Witam mam takie pytanie jak zrobić aby u mojej dziewczyny był jak w tytule duży biust ale bez użycia implantów bo ma bardzo małe i nie wiem jak mogę jej pomóc jak mam jej doradzić a wy jak myślicie jest inny sposób na to? :p
Odpowiedz
Z takim się urodziła, nie zmienisz tego inaczej niż operacją i tymi implantami. Może chodzić w biustonoszach push ap ale to też wielkiego efektu nie daje. Skup się na jej wnętrzu dosłownie i w przenośni a nie biuście Smile)
Odpowiedz
No mi się podoba taka jaka jest ale moja dziewczyna ma tak że nie pasują je takie cycki że ma takie małe i jej się to nie podoba bo wtedy mówi że nie wygląda jak kobieta tylko jak jakieś dziwadło Tongue
Odpowiedz
pokochaj ją taką, a jeśli nie możesz to znaczy że nie zależy Ci na niej
Odpowiedz
Można zastosować masaż piersi, nie jest to jednak metoda krótkotrwała, pierwsze widoczne wyniki są dopiero po pół roku. Jedna z metod są ruchy okrężne każdej piersi po 100 - 200 razy. Może to wykonywać partner pod warunkiem, że nie ma szorstkich rąk, w przeciwnym razie moze tylko podrażnić delikatną skórę. Dodatkowo dobrze jest zastosować masaż shiatsu polegający na punktowym uciskom między łopatkami od dołu do góry po 15 razy. jest to jednak metoda dla mocno wytrwałych. Można też nacierać je śniegiem albo kostką lodu, górne naczynia krwionośne się skurczą, zacznie płynąć krew wewnątrz piersi co spowoduje ich ożywienie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości