Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z penisem
Witam mam pewien intywny problem mój penis na naskórku przy włosach łonowych zrobiła się taka jasna plama taka która nie pasuje do penisa oraz zrobiły mi się takie siwe włosy czy powinienem zgłosić z tym do lekarza? Sad
Odpowiedz
Jeśli sprawia Ci to dyskomfort to oczywiście,po za tym zawsze lepiej wiedzieć co sie dzieje z naszym ciałem.
Odpowiedz
No nic mnie to nie boli nie nic ale nie wiem czy może mi to jakoś w pożyciu mi to przeszkadzać bo to dziwnie według mnie to wygląda po prostu włosy są takie wyłysiałe jak u jakiegoś staruszka czy coś z wyglądu tylko to nie fajnie to wygląda Tongue
Odpowiedz
No według mnie powinneś iść do jakiegoś specjalisty który zajmuje się takimi rzeczami intymnymi na pewno ci pomoże Tongue
Odpowiedz
To ja pod grzybkiem mam jakieś kropeczki, jakby mini sutki. Narazie nic z tym nie robię, bo mi to w sumie nie przeszkadza. Jeśli Tobie przeszkadza to pójdź do lekarza pierwszego kontaktu, on skieruje dalej.
Odpowiedz
Niestety nikt ci na forum nie przypisze leków. Przyczyn tego stanu rzeczy może być mnóstwo. Jedyna rada zgłosić się do dermatologa, nawet nie musisz się rejestrować do lekarza rodzinnego. Tylko on jest w stanie pobrać coś tam do analizy i wydać jakąś konkretną diagnozę. Potem zalecenia i leki, może jest coś nie tak w twojej diecie.
Odpowiedz
No to jest wiadomo że nikt nie przypisze leków ale my jako użytkownicy możemy tylko doradzić co w takich sytuacjach zrobić nic więcej.
Odpowiedz
a nie cierpisz np na łuszczyce?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości