Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masaż tybetański
#1
Masaż tybetański można stosować dosłownie na wszystko ponieważ, oprócz tego że oczyszcza organizm z substancji zbędnych, reguluje przepływ energii w kanałach specjalnych i meridianach tak doskonale, ze zbędny jest zabieg akupunktury czy digitopunktury. Jednak nie wolno go stosować ani profilaktycznie ani na schorzenia mniejszej wagi. Jest to zabieg wspaniały, ale bardzo mocny i dlatego powinien być zarezerwowany tylko dla chorób (zaburzeń) wymagających mocnego uderzenia.
Z mojej praktyki bardzo skuteczny jest w takich dolegliwościach jak wszelkiego rodzaju nerwice, depresje, migreny, neurozy, bezsenność, reumatyzm, rwa kulszowa, paraliże powstałe na tle nerwowym, kamienie żółciowe i nerkowe, choroby żołądka i jelit, zaburzenia w pracy nerek i wątroby, astma, otyłość, egzemy, owrzodzenia, uzależnienia, oziębłość seksualną i impotencja, przyspieszenie gojenia się ran itp.
 Podczas zabiegu jak i po mogą nastąpić różne objawy, jak nudności, zawroty głowy, senność, bóle w miejscach gdzie nigdy nas nie bolało, a nawet jednorazowy skok temperatury.  Objawami tymi nie należy się martwić gdyż jest to zwykłe oczyszczenie z substancji niepotrzebnych naszemu organizmowi, który wyrzuca je którędy tylko może i którędy mu najwygodniej. Kłucia i bóle wskazują nam te miejsca gdzie przepływ energii był zablokowany i nawet o tym nie wiedzieliśmy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości